Baterie umywalkowe ścienne

wpis w: Bez kategorii | 1

Baterie umywalkowe ścienne

Baterie umywalkowe ścienne – podtynkowe

Ostatnio pojawiło się sporo baterii z wyższej półki do montażu natynkowego z mechanizmem ukrytym w ścianie. W magazynach wnętrzarskich panuje wręcz moda na wykorzystanie tego rodzaju oryginalnej armatury.

Minimalistyczne baterie umywalkowe do montażu ściennego

Armatura ma duże znaczenie w tworzeniu charakteru łazienki dlatego producenci i projektanci armatury starają się tworzyć niebanalne rozwiązania dla bardziej wybrednych klientów. Zastosowanie nietuzinkowej baterii daje gwarancje na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza łazienkowego. Wielu klientów jest gotowych zapłacić niemałą cenę za jedyna w swoim rodzaju baterię do umywalki.

Baterie umywalkowe podtynkowe do montażu ściennego najczęściej składają się z 2 elementów – podtynkowego i natynkowego.
Takie Baterie łazienkowe ścienne produkuje między innymi Hansa, Tres, Grohe, Kludi czy Oras.

Baterie umywalkowe podtynkowe Tres

Tres ma swojej ofercie chyba najwięcej tego rodzaju baterii.

Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe
duży wybór baterii umywalkowych podtynkowych Tres

W samej serii Cuadro-tres tres prezentuje aż 12 rodzajów takich baterii. Z pokrętłami lub z jednym uchwytem mieszacza. Na panelu łączącym cały element lub osobno o różnych kształtach wylewki i pokręteł. Poza tym w większości serii proponowanych przez tego producenta jak Study-Tres, Slim-Tres
Max-tres, Loft-tres, Class-Tres, Lex-tres, Alplus jest kilka modeli baterii umywalkowych podtynkowych. W całym asortymencie Tres Griferia do wyboru mamy ponad 25 tego rodzaju baterii różniących się między sobą rodzajem i kształtem wylewki i rodzajem uchwytów.

Tres proponuje także baterie podtynkowe retro z serii Class-Tres i Retro-Tres i baterie dwuuchwytowe podtynkowe Bimax-Tres.

baterie umywalkowe podtynkowe retro tres wybór
baterie podtynkowe umywalkowe w stylu retro Tres

 

Baterie umywalkowe ścienne Hansa

Baterie umywalkowe ścienne Hansa
wybór baterii umywalkowych podtynkowych Hansa

Kolejnym przykładem producenta produkującego oryginalne baterie łazienkowe jest Hansa. Tutaj też prawie w każdej z serii armatury kolekcji HANSA|LIVING znajdziemy takie baterie. Serie HANSALOFT, HANSALIGNA, HANSADESIGNO, HANSASTELA, HANSARONDA proponują rożne wersje baterii ściennych.

Bogatą propozycję baterii umywalkowych ściennych przedstawia Grohe. Kolekcje armatury Grohe Ondus, Grohe Vertis, Grohe Atrio One mają wersję baterii umywalkowej do montażu ściennego.

Baterie umywalkowe ścienne Oras

bateria Oras Alessi one ścienna
baterie Oras Alessi One do montażu ściennego

Trochę inny rodzaj oryginalnej baterii proponuje Oras.

Oras nie ma aż tak szerokiej palety baterii łazienkowych ściennych, ale ma kilka modeli do montażu ściennego w tym jeden z bardziej oryginalnych kolekcji powstałych w ostatnim czasie.  W serii IL BAGNO ALESSI One bateria umywalkowa swoją nietypową konstrukcją i piękna harmonijna linią daje dobrą alternatywę dla baterii podtynkowych. Model o niepowtarzalnym designie Oras IL BAGNO ALESSI One jest montowany natynkowo bez konieczności ingerencji w ścianę.

Jedna odpowiedz

  1. Wszystko zależy od charakteru łazienki, na którą masz pomysł! Ja starałam się dobrać stylowe wyposażenie do nowoczesnego wnętrza czyli zamówiłam zamontowane baterii o ostrych i prostych kształtach takie jak Tres. Polecam:)

Zostaw Komentarz