Hansa Ligna

wpis w: Kolekcje armatury | 0
Hansa Ligna kolekcja armatury
Kolekcja armatury Hansaligna

Hansa Ligna – armatura z charakterem

Kolekcja Hansa Ligna już od swego debiutu zachwyciła połączeniem wyrafinowanego, ponadczasowego wzornictwa, wyśmienitej jakości typowej dla marki Hansa oraz atrakcyjnej ceny.

Nowe eleganckie baterie do umywalki i wanny, lecz również produkty z nutą ekstrawagancji, jak podłogowa bateria wolnostojąca do wanny, poszerzyły klasyczną kolekcję HANSALIGNA. Inwestorzy mogą dzięki temu cieszyć się większymi możliwościami indywidualizacji projektu łazienki przy użyciu wzbudzających zachwyt baterii wprowadzających nowe trendy w branży.
Czy to w przestronnych, otwartych łazienkach (jak na zdjęciu), czy też w rozwiązaniach bliższych tradycji – baterie z kolekcji Hansa Ligna robią wrażenie, lecz bez narzucania się, wprowadzając do łazienki nowoczesną elegancję o jasnych, prostych liniach.
Od niedawna w programie, a mimo to już sukces – kolekcja HANSALIGNA już od swego debiutu zachwyciła połączeniem wyrafinowanego, ponadczasowego wzornictwa, wyśmienitej jakości typowej dla marki Hansa oraz atrakcyjnej ceny.

Hanas Ligna – Nowoczesne, dizajnerskie, kompleksowe

Atrakcyjne modele z kolekcji armatury Hansa Ligna może być także montowana przy użyciu innowacyjnego systemu montażu podtynkowego HANSA MATRIX, umożliwia on niezwykle proste przenoszenie kompleksowych projektów łazienki w życie. Strukturalny układ ujawnia się nie tylko pod ścianą, lecz także na niej.
Swym unikalnym wzornictwem o prostych liniach armatury z kolekcji HANSALIGNA wprowadzają nowoczesne klimaty do każdej łazienki. Ich elegancja Idzie w parze z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi firmy Hansa, które zapewniają komfort, bezpieczeństwo oraz trwałość produktu, a także pozwalają oszczędzać zasoby naturalne planety.

Hansa ligna baterie kuchenne
Hansa ligna nowoczesny design bateri kuchennych

Hansa ligna i Hansamatrix

Baterie z serii HANSALIGNA i system HANSAMATRIX pasują do siebie jak ulał. Minimalistyczne, wyraziste wzornictwo kolekcji armatur oraz siatkowy system montażu podtynkowego umożliwiają kompleksową realizację projektów. Teraz możesz dać upust swojej kreatywności przy projektowaniu, a logiczny układ praktycznego systemu HANSAMATRIX daje stuprocentową pewność wdrożenia Twoich kreatywnych pomysłów w życie.

Armatura Hansaligna
Armatura Hansa Ligna natynkowa i podtynkowa

 

Zostaw Komentarz