Hansa Matrix

wpis w: Kolekcje armatury | 0

Hansa Matrix – innowacyjny system montażu podtynkowego

Hansa Matrix i w połączeniu kolekcjami armatur Hansa Living pozwala na szeroką indywidualizację projektu. Hansa Matrix jest innowacyjnym systemem montażu podtynkowego baterii łazienkowych, umożliwiającym realizację wyrafinowanych koncepcji projektowych.

Łączenie elementów systemu Hansa Matrix

Komponenty systemu Hansa Matrix można łączyć ze sobą na wiele sposobów przy użyciu siatki o klasycznych proporcjach. Możliwość inteligentnego połączenia wielu funkcji w nowym komponencie pozwala na uzyskanie spokojnego i uporządkowanego układu armatury oraz wizualnej spójności w każdym miejscu łazienki – na umywalce, w wannie i pod prysznicem wraz z odpowiednią głowicą natryskową. Całość zachwyca prostymi liniami, spójnością i wyrazistością. Możliwości projektowania w systemie HansaMatrix uwidoczniają się przy montażu armatur na ścianie.

Na zdjęciu z armaturami Hansa Ligna

Hansamatrix Ligna
Hansamatrix wykorzystana z armaturą HansaLigna

 

Obrócenie komponentów przy zastosowaniu systemu Hansa Matrix
Wielofunkcyjność uzyskana za pomocą niewielu komponentów przekłada się na kompaktowe układy armatury o wyrazistych, prostych liniach
Obrócenie komponentów systemu na zdjęciu z armaturą Hansa Designo pozwala na stworzenie podwójnego układu umywalki, optymalnego dla osób lewo- i praworęcznych

Hansa matrix obrócenie komponentów
Obrócenie komponentów przy zastosowaniu systemu Hansa matrix

 

Jasny czytelny układ systemu Hansa Matrix

Nowoczesne projekty łazienek, przy których tworzeniu architektura gra pierwsze skrzypce, cechuje całościowe podejście do kształtowania przestrzeni. Całość kreacji powstaje poprzez podział przestrzeni, harmonijne wyważenie proporcji i konsekwentny układ elementów.

Układy armatur tworzone na bazie systemu Hansamatrix bazują na siatce o rozmiarze 25 mm, która umożliwia precyzyjny i harmonijny podział powierzchni ściany oraz jej optymalne wykorzystanie. Jasna i prosta logika otwiera przed projektantem szerokie pole do popisu.

Hansamatrix siatka

Projektowanie poszczególnych komponentów systemu Matrix odbywa się na dwóch klasycznych formach, powstałych na bazie wymiaru podstawowego siatki: kwadracie 75 x 75 mm i prostokącie 75 x 175 mm.
Wyjątkowe produkty, bogactwo zastosowań oraz niezwykle komfortowa instalacja i konserwacja składają się na unikalność systemu produktów HANSA MATRIX
Podstawowy wymiar siatki równy 25 mm stanowi podstawę projektowania pozwalający architektowi dać upust kreatywności, a jednocześnie gwarantujący maksymalne bezpieczeństwo. Formy komponentów systemu Hansa Matrix opierają się na tym wymiarze siatki.

Hansamatrix: Projekt według Twoich życzeń

System HANSA MATRIX fascynuje prostym i spójnym wzornictwem. Można go stosować ze wszystkimi seriami produktów z kolekcji HANSA LIVING, uchwyt baterii oraz kształt wylewki do wanny nawiązują do wzornictwa danej serii. W ten oto sposób powstał system o szerokiej palecie zastosowań, harmonizujący z architekturą, urządzeniem wnętrza oraz indywidualnym stylem użytkownika.

Hansa Matrix - Hansa living

Trzy poziomy. Różne moduły. Bogactwo możliwości

  • Poziom natynkowy

Perfekcyjny układ elementów uzyskiwany na ścianie dzięki systemowi Hansamatrix jest wynikiem niezakłóconej symbiozy wzornictwa i funkcjonalności,
gdyż tylko ona jest gwarantem wieloletniej radości z osiągniętego wyniku. Inwestor wybiera zestaw montażowy – w przedstawionym przykładzie z kolekcji HANSADESIGNO – na podstawie wcześniej określonych funkcji umywalki, wanny lub prysznica lub ich kombinacji. Maksymalna elastyczność gwarantowana.

Hansamatrix poziom nadtynkowy

  • Poziom podtynkowy i funkcjonalny

Wstępnie złożone i sprawdzone, wydajne moduły o zwartych gabarytach gwarantują perfekcyjny montaż i skuteczność konserwacji. Zastosowano w nich niezawodne i funkcjonalne rozwiązania podtynkowe firmy Hansa,
które spełniają najwyższe wymogi.

Hansamatrix poziom poddtynkowy

  • Poziom montażu i planowania

Szyny montażowe gwarantują utrzymanie wymiarów siatki podczas montażu, a dzięki temu perfekcyjny układ elementów rozmieszczonych na ścianie. Szyny można precyzyjnie łączyć ze sobą w pionie i poziomie. Punkty montażowe odpowiadają dokładnie siatce do planowania o odstępach 25 mm.

Hansamatrix poziom montażu

Zostaw Komentarz