Baterie bezdotykowe kuchenne

wpis w: Bez kategorii | 0

Baterie bezdotykowe w kuchni

bezdotykowa_bateria_kuchenna_Kludi
Bezdotykowa bateria kuchenna Kludi

Lista zalet armatury bezdotykowej kuchennej pokrywa się z tą dotyczącą armatury łazienkowej.

Oprócz higieny, komfortu i oszczędności można dodać znaczne ułatwienie pracy w kuchni. Podczas gotowania nasze dłonie w kontakcie z tłuszczem i produktami spożywczymi zostawiają ślady na uchwycie baterii. Funkcja bezdotykowa eliminuje ten problem.

Baterie 2-funkcyjne  bezdotykowe z uchwytami

Rozwiązaniem zasługującym na uwagę jest bateria bezdotykowa kuchenna Oras 2-funkcyjna z możliwością sterowania ręcznego. Wyposażona jest w dwa uchwyty do zimnej i ciepłej wody.
Umożliwia to szybkie skorzystanie z wody zimnej lub gorącej pomimo ustawionej temperatury dla funkcji bezdotykowej na np. 38 stopni C.

bateria bezdotykowa kuchenna
Bateria bezdotykowa kuchenna

Dzięki temu podczas gotowania nie musimy zmieniać ustawienia pierścienia temperatury wody, możemy szybko skorzystać z wody zupełnie zimnej np. nalewając do garnka ziemniakami lub makaronem lub gorącej zalewając garnek po tłustym sosie. Takie mieszanie użycia funkcji dotykowej i bezdotykowej w jednej baterii będzie wymagało trochę wprawy i przyzwyczajenia ale szybko je docenimy w różnych sytuacjach w kuchni.
Korzystając z tych 2 funkcji możemy podnieść stopień higieny na najwyższy możliwy poziom i bardzo ułatwić sobie pracę w kuchni.
Korzystanie z baterii bezdotykowych przynosi oprócz mniejszego zużycia wody i mniejszych rachunków  zapewnia wysoki poziom higieny. Jest to bardzo istotny argument przekonujący nabywców takich baterii.

Baterie bezdotykowe kuchenne – nowości

baterie elektroniczne kuchenne Oras Alessi
Baterie elektroniczne kuchenne Oras Alessi

Na rynku pojawia się coraz więcej modeli baterii kuchennych z czujnikiem.  Najlepsi producenci armatury szukają najbardziej optymalnych rozwiązań, najbardziej ergonomicznych dla użytkownika.

Pojawiły się ciekawe rozwiązania z czujnikiem umieszczonym na wylewce baterii. W niektórych sytuacjach jest to lepsze rozwiązanie. Przede wszystkim dla niektórych modeli baterii  gdyż taki czujnik będzie bardziej pod ręką i dostęp do niego będzie lepszy.

Funkcjonalność i minimalizowanie ryzyka oparzenia oszczędność wody i gwarantowany efekt nowoczesności oto lista argumentów mogących przekonać kogoś kto rozważa kupno baterii bezdotykowych do kuchni.

Zostaw Komentarz