Wanny wolnostojące – prestiżowy charakter

wpis w: Bez kategorii | 0

Wanny wolnostojące – prestiżowy charakter także w małej łazience

wanny wolnostojące owalne
wanna wolnostojąca owalna

Wanny wolnostojące oprócz niezaprzeczalnego faktu wysokiego komfortu jakie oferują stanowią dekorację łazienki i podkreślają jej prestiżowy charakter. Najlepiej prezentują się wyeksponowane na środku łazienki tworząc klimat salonu kąpielowego.
Do takiego oryginalnego zastosowania potrzebna jest przede wszystkim łazienka o dużym metrażu i spory zasób gotówki.
Dopełnieniem stylowego wyglądu takiej wanny jest odpowiednia armatura. Baterie do wanien wolnostojących zapewnią odpowiednią funkcjonalność i dodadzą charakteru łazience.

wanny wolnostojące przy scianie
wanny wolnostojące przy scianie

Wanny wolnostojące umiejscowione pod ścianą

Wannę wolnostojącą można także umieścić w narożniku lub pod ścianą, również wtedy będzie wyglądać stylowo i oryginalnie. Dzięki takiemu umiejscowieniu będzie możliwe zastosowanie zwykłej baterii wannowej ściennej, dobierając pasujący stylistycznie model można osiągnąć bardzo dobry efekt. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy gdyż ceny baterii wolnostojących są wysokie.

Na rynku dostępne są wszelkie wariacje stylistyczne takich wanien. Stylistycznie można dopasować taką wannę do łazienki.
Albo raczej w tym przypadku mowa raczej o dopasowaniu całej reszty wystroju do wany gdyż będzie to dominujący element. Kształty od nowoczesne owalne okrągłe prostokątne no i wanny w stylu retro.
Jeżeli chodzi o kolor to również paleta jest szeroka. Bez problemu znajdziemy wanny w kolorach czerwieni, czerni i złota. Dużo modeli znajdziemy także na rynku rodzimym.

Wanny wolno-stojące polskiej produkcji

Polskiej produkcji wanny Besco PMD Piramida dają całkiem duże spektrum kształtów i kolorów. Barwę można dobrać indywidualnie z możliwością łączenia 2 kolorów.

wanna wolnostojąca Besco 2 kolorowa
wanna wolnostojąca 2 kolorowa Besco

Taka wanna wolnostojąca w 2 kolorach w wersji retro uwydatnia i  podkreśla zastosowanie stylizowanych metalowych  nóżek. Same nóżki mogą występować w różnych wersjach kolorystycznych z mosiądzu i chromowane.

Na rynku mamy pełen wybór wanien wolnostojących do wyboru. Większość wanien dostępnych na rynku wykonanych jest z akrylu ale są także wanny z konglomeratu drewna czy kamienia. Wanny z elementami drewnianymi i metalowymi lub szklanymi są raczej niszowym produktem dla klientów z najbardziej wyszukanymi gustami.

Pełną ofertę na wanny wolnostojące znaleźć można tutaj : https://www.lazienkatop.pl/k12,wyposazenie-lazienki-wanny-wanny-wolnostojace.html

Zostaw Komentarz